WithSecure
flow-image

7 ukrytych prawd dotyczących bezpieczeństwa w chmurze

Ten zasób został opublikowany przez WithSecure

W oparciu o obszerną aktualną wiedzę i doświadczenie konsultantów WithSecure, łowców zagrożeń i osób reagujących na incydenty, raport pokazuje, w jaki sposób napastnicy omijają zabezpieczenia chmury – i co można zrobić, aby ich powstrzymać. W tym raporcie ujawniamy ukryte prawdy o bezpieczeństwie w chmurze – niektóre powszechne, inne bardziej niejasne – oraz przedstawiamy skuteczną receptę na utrzymanie bezpieczeństwa użytkowników, danych i systemów. Pobierz 7 ukrytych prawd dotyczących bezpieczeństwa w chmurze, a dowiesz się, jak: zyskać pełną widoczność swojej infrastruktury; uprościć konfigurację zabezpieczeń w środowisku wielochmurowym; niezawodnie zapobiegać atakom opartym na tożsamości; zwiększyć bezpieczeństwo punktów końcowych w chmurze; ujednolicić obronę w chmurze i własnej infrastrukturze informatycznej; unikać nieporozumień związanych z odpowiedzialnością za bezpieczeństwo danych w chmurze; zachować bezpieczeństwo bez ograniczania współpracy w chmurze

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczeństwo chmury, Broker zabezpieczeń dostępu do chmury (CASB), Kryminalistyczna cyfrowa, Reagowanie na incydenty, Analiza zagrożeń, Szyfrowanie, Bezpieczeństwo danych, Uwierzytelnianie wieloskładnikowe (MFA)