WatchGuard
flow-image

Ucieczka z labiryntu oprogramowania do wymuszania okupu

Ten zasób został opublikowany przez WatchGuard

Oprogramowanie do wymuszania okupu to stale rozwijająca się forma złośliwego oprogramowania, zaprojektowana w celu kradzieży i odsprzedaży krytycznych danych biznesowych lub zaszyfrowania plików na urządzeniu, które sprawia, że wszelkie pliki i systemy, które na nich polegają, stają się bezużyteczne. Złośliwe podmioty żądają następnie okupu w zamian za odszyfrowanie danych. Z roku na rok liczba i częstotliwość ataków oprogramowania do wymuszania okupu dramatycznie wzrasta, a liczba i zakres incydentów o dużym znaczeniu, które trafiają na pierwsze strony gazet, stale rośnie. Dowiedz się, jak zwiększyć swoje bezpieczeństwo za pomocą kompleksowego rozwiązania zabezpieczającego punkty końcowe, które odpowiada na najnowsze zagrożenia.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Szyfrowanie, Ochrona punktu końcowego, Antywirus, Uwierzytelnianie wieloskładnikowe (MFA), Menedżer haseł, Bezpieczeństwo sieci, Zapora sieciowa