VMware
flow-image

Priorytety CIO: zmuszanie biznesu do ewolucji

Ten zasób został opublikowany przez VMware

Widać teraz, że siły popychające przedsiębiorstwa do przyjęcia technologii do modernizacji są nie do zatrzymania. Obserwujemy te siły transformacyjne w prawie każdym aspekcie gospodarki, ponieważ oprogramowanie nadal przekształca świat. Każda organizacja staje przed zadaniem wyróżnienia się poprzez doświadczenia cyfrowe, które zapewnia swoim klientom i pracownikom. W ramach współpracy firmy VMware z decydentami technologicznymi na całym świecie rozmawialiśmy z liderami i ekspertami z ponad 1200 organizacji o ich celach, wyzwaniach i sukcesach. Dzięki tym badaniom wyłania się jasny obraz priorytetów rynkowych, w tym sposobów budowania przyszłości przez organizacje oraz głównych wyzwań, jakie napotykają na swojej drodze.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczeństwo chmury, Bezpieczeństwo API, Broker zabezpieczeń dostępu do chmury (CASB), Zgodność z przepisami w chmurze, Bezpieczeństwo danych w chmurze, Łagodzenie skutków DDoS w chmurze, Bezpieczeństwo krawędzi chmury, Bezpieczeństwo plików w chmurze, Zarządzanie stanem bezpieczeństwa w chmurze (CSPM), Ochrona obciążenia w chmurze, Rozszerzone wykrywanie i reagowanie (XDR), Bezpieczny dostęp do usług brzegowych (SASE), Service Mesh