Tripwire
flow-image

Pięć krytycznych kroków: kompletny cykl ryzyka i zgodności z przepisami dla administracji rządowej

Ten zasób został opublikowany przez Tripwire

Utrzymanie bezpieczeństwa i zgodności z przepisami w dzisiejszym stale zmieniającym się środowisku to niekończące się zadanie. Aby mu podołać, najbardziej skuteczne organizacje rządowe przyjmują systematyczne podejście, które promuje ciągłe doskonalenie się. Tripwire jest wiodącym dostawcą fundamentalnych rozwiązań kontrolnych klasy korporacyjnej w zakresie bezpieczeństwa federalnego, zgodności z przepisami i operacji IT. Wysłuchaliśmy naszych klientów, aby poznać procesy, które wdrożyli, aby zapewnić ciągłe doskonalenie swoich programów bezpieczeństwa i zgodności. Wyniki zostały zebrane w pięcioetapowym cyklu życia ryzyka bezpieczeństwa i zgodności, który odpowiada na pytania: Jak bezpieczna i zgodna z przepisami jest nasza sieć? Jakimi najważniejszymi kwestiami musimy się dziś zająć, aby poprawić bezpieczeństwo i osiągnąć zgodność z przepisami? Kto jest odpowiedzialny i jak sobie radzi? Pobierz ten przewodnik krok po kroku, aby zmniejszyć ryzyko i wykazać się zgodnością!

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczeństwo chmury, Bezpieczeństwo API, Broker zabezpieczeń dostępu do chmury (CASB), Zgodność z przepisami w chmurze, Bezpieczeństwo danych w chmurze, Łagodzenie skutków DDoS w chmurze, Bezpieczeństwo krawędzi chmury, Bezpieczeństwo plików w chmurze, Zarządzanie stanem bezpieczeństwa w chmurze (CSPM), Ochrona obciążenia w chmurze, Rozszerzone wykrywanie i reagowanie (XDR), Bezpieczny dostęp do usług brzegowych (SASE), Service Mesh, Bezpieczeństwo sieci, Bezpieczeństwo DNS, Zapora sieciowa, Systemy wykrywania i zapobiegania włamaniom do sieci komputerowych (IDPS), Mikrosegmentacja, Kontrola dostępu do sieci, Wykrywanie i reagowanie w sieci (NDR), Piaskownica sieci, Zarządzanie polityką bezpieczeństwa sieci (NSPM), Analiza ruchu sieciowego (NTA), Obwód zdefiniowany przez oprogramowanie (SDP), Jednolite zarządzanie zagrożeniami, Wirtualna Sieć Prywatna (VPN), Zero Trust Networking, Bezpieczeństwo w sieci, Wykrywanie i łagodzenie aktywności botów, Izolacja przeglądarki, Monitorowanie darknetu, Ochrona przed atakami DDoS, Wykrywanie oszustw, Bezpieczne bramy sieciowe