Trend Micro
flow-image

Nawigowanie po nowych granicach: Coroczny raport o cyberbezpieczeństwie Trend Micro 2021

Ten zasób został opublikowany przez Trend Micro

Transformacje cyfrowe, które umożliwiły wielu przedsiębiorstwom utrzymanie się na powierzchni w czasie kryzysu zdrowotnego Covid-19, spowodowały również poważne wstrząsy w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, których wpływ był nadal szeroko odczuwalny w 2021 r. W naszym corocznym raporcie dotyczącym cyberbezpieczeństwa spoglądamy wstecz na ten rok pod kątem najbardziej krytycznych problemów związanych z bezpieczeństwem, które pojawiły się i utrzymały w 2021 roku, a także dzielimy się spostrzeżeniami i zaleceniami mającymi pomóc organizacjom w zmaganiu się z ciągle ewoluującym krajobrazem zagrożeń.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczeństwo chmury, Reagowanie na incydenty, Zarządzanie dostępem i tożsamością (IAM), Bezpieczeństwo sieci, Zapora sieciowa, Zarządzanie poprawkami