Red Sift
flow-image

Red Sift Blog: 7 powodów, dla których dostawcy usług medycznych i farmaceutycznych są tak podatni na oprogramowanie złośliwe i utratę danych w 2022 r.

Ten zasób został opublikowany przez Red Sift

Opieka zdrowotna i farmaceutyka to dwie branże, które są nieustannie na celowniku cyberprzestępców. Ale co sprawia, że te branże są tak atrakcyjne dla hakerów, agresorów i cyberprzestępców? W tym blogu analizujemy 7 powodów, dla których dostawcy usług medycznych i farmaceutycznych są tak podatni na oprogramowanie złośliwe i utratę danych w 2022 roku.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczeństwo sieci, Bezpieczeństwo DNS, Zapora sieciowa, Systemy wykrywania i zapobiegania włamaniom do sieci komputerowych (IDPS), Mikrosegmentacja, Kontrola dostępu do sieci, Wykrywanie i reagowanie w sieci (NDR), Piaskownica sieci, Zarządzanie polityką bezpieczeństwa sieci (NSPM), Analiza ruchu sieciowego (NTA), Obwód zdefiniowany przez oprogramowanie (SDP), Jednolite zarządzanie zagrożeniami, Wirtualna Sieć Prywatna (VPN), Zero Trust Networking, Bezpieczeństwo w sieci, Wykrywanie i łagodzenie aktywności botów, Izolacja przeglądarki, Monitorowanie darknetu, Ochrona przed atakami DDoS, Wykrywanie oszustw, Bezpieczne bramy sieciowe