Red Hat
flow-image

Wytyczenie kursu na sukces modernizacji SAP

Ten zasób został opublikowany przez Red Hat

Planując modernizację systemu SAP, przedsiębiorstwa poszukują rozwiązań, które pozwolą im szybko dostosować się do zakłóceń w działalności. IDC uważa, że ważne jest, aby wybrać bogaty w funkcje system operacyjny wyposażony w nowoczesne możliwości w zakresie tworzenia aplikacji, zarządzania i bezpieczeństwa. Dowiedz się, jak wybór systemu operacyjnego o otwartym kodzie źródłowym – takiego jak Red Hat® Enterprise Linux® – do modernizacji SAP może wspierać cyfrową odporność i wzrost przedsiębiorstw w regionie Azji i Pacyfiku. Pobierz teraz!

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczeństwo systemów, Symulacja naruszenia i ataku, Technologia oszustwa, Kryminalistyczna cyfrowa, Reagowanie na incydenty, Bezpieczeństwo IoT, Analiza złośliwego oprogramowania, Zarządzane wykrywanie i reagowanie, Bezpieczny dostęp zdalny do OT, Bezpieczne zarządzanie informacjami i zdarzeniami (SIEM), Analiza zagrożeń