Privitar
flow-image

Czerpanie korzyści z bezpiecznego udostępniania danych

Ten zasób został opublikowany przez Privitar

Obserwujemy wyraźny trend polityczny w kierunku umożliwienia innowacji opartych na danych, uznając, że otwarcie danych na ponowne ich wykorzystanie i udostępnienie jest kluczem do uzyskania z nich wartości. Udostępnianie i ponowne wykorzystywanie danych może mieć charakter wewnętrzny (np. w ramach organizacji) lub zewnętrzny (np. z badaczami). Udostępnianie i ponowne wykorzystywanie danych wiąże się jednak z wyzwaniami dotyczącymi zapewnienia zaufania, prywatności i zgodności z prawem ochrony danych. Organizacje często zmagają się z tym w kontekście swoich projektów analityki danych. Wykorzystanie danych do analityki może zapewnić wgląd w biznes, pomóc w rozwoju produktu, zwiększyć wydajność i wiele innych. Ten blog analizuje ostatnie zmiany w polityce i wyznacza drogę do danych, pomagając organizacjom czerpać korzyści z bezpiecznego ich udostępniania.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczeństwo danych, Bezpieczeństwo bazy danych, Bezpieczeństwo centrum danych, Bezpieczeństwo skoncentrowane na danych, Zapobieganie utracie danych (DLP), Oprogramowanie do maskowania danych, Zarządzanie kluczami szyfrującymi, Bezpieczeństwo danych mobilnych, Zarządzanie tajemnicami