Optiv
flow-image

Wizualny krajobraz cyberbezpieczeństwa

Ten zasób został opublikowany przez Optiv

Nasz świat nigdy nie poruszał się szybciej pod względem rozwoju cyberzagrożeń, innowacji w zakresie technologii bezpieczeństwa i ogólnej transformacji biznesowej. Złożoność dzisiejszego środowiska może wydawać się przytłaczająca, ale niektórzy z nas doskonale radzą sobie z nawigacją w tym nowoczesnym świecie i przekształcaniem złożoności w zalety. W duchu tworzenia jasności z chaosu, ten e-book ożywia niektóre z najbardziej fascynujących, zdumiewających i prowokujących do myślenia statystyk dotyczących cyberbezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że te wizualizacje pozwolą spojrzeć z perspektywy na wyzwania, przed którymi stoi branża, oraz na to, jak wspólnie proponujemy im sprostać.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczeństwo chmury, Bezpieczeństwo danych w chmurze, Analiza zagrożeń, Bezpieczeństwo danych, Bezpieczeństwo poczty e-mail, Bezpieczeństwo sieci, Zarządzanie podatnościami, Zarządzanie poprawkami