Optiv
flow-image

Postawy przedsiębiorstw wobec cyberbezpieczeństwa: stawianie czoła współczesnemu krajobrazowi zagrożeń

Ten zasób został opublikowany przez Optiv

Żyjemy w niepewnym świecie. Liderzy ucyfrowienia stoją na rozdrożu pomiędzy dynamicznymi przeciwnikami, agresywnymi regulacjami i potrzebą przeprowadzenia kolosalnej transformacji cyfrowej. Technologie, ludzie i procesy są nieustannie poddawane wyzwaniom. Dla decydentów z domeny IT stanowi to nie lada wyzwanie. Rozwiązania muszą być gotowe na przyszłość, ale również muszą być w stanie zintegrować się z istniejącą technologią. Strategia musi być kompleksowa, ale nie może być tak sztywna, aby szkodziła wydajności pracowników lub przeszkadzała w realizacji celów biznesowych. W połączeniu z koniecznością wykazania wartości swoich strategii przed zarządem, decydenci branż IT stają przed poważnymi wyzwaniami. Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Reagowanie na incydenty, Bezpieczeństwo w sieci, Wykrywanie i łagodzenie aktywności botów, Izolacja przeglądarki, Monitorowanie darknetu, Ochrona przed atakami DDoS, Wykrywanie oszustw, Bezpieczne bramy sieciowe