OneTrust
flow-image

4 rzeczy, których należy szukać w oprogramowaniu ESG

Ten zasób został opublikowany przez OneTrust

Zrównoważenie może być dziś imperatywem biznesowym, ale nie ma jednego prostego sposobu na jego osiągnięcie. Czynniki takie jak wymagania prawne, względy etyczne i oczekiwania interesariuszy mogą wpływać na to, jakie informacje dotyczące środowiska, społeczeństwa i zarządzania (ESG) firma zdecyduje się udostępnić. Posiadanie odpowiednich narzędzi oprogramowania ESG może pomóc organizacjom w bardziej efektywnym i inteligentnym zarządzaniu tymi oczekiwaniami. Przeczytaj teraz, aby poznać cztery elementy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze oprogramowania ESG.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczeństwo chmury, Bezpieczeństwo API, Broker zabezpieczeń dostępu do chmury (CASB), Zgodność z przepisami w chmurze, Bezpieczeństwo danych w chmurze, Łagodzenie skutków DDoS w chmurze, Bezpieczeństwo krawędzi chmury, Bezpieczeństwo plików w chmurze, Zarządzanie stanem bezpieczeństwa w chmurze (CSPM), Ochrona obciążenia w chmurze, Rozszerzone wykrywanie i reagowanie (XDR), Bezpieczny dostęp do usług brzegowych (SASE), Service Mesh