McAfee
flow-image

Raport dotyczący ryzyka o adopcji chmury

Ten zasób został opublikowany przez McAfee

Niedawna konieczność wykonywania pracy w domu dramatycznie zmieniła sposób, w jaki żyjemy i pracujemy. Organizacje zaczynają kreatywnie myśleć o tym, jak mogą nadal produktywnie działać, gdy większość ich pracowników pracuje w domu. W normalnych czasach oczekuje się, że większość pracowników będzie pracować w biurze, w sieci wewnętrznej. Dla każdego, kto pracuje zdalnie, VPN może być używany do uzyskania dostępu do wewnętrznych aplikacji. W dowolnym zadanym czasie tylko niewielki procent pracowników pracowałby z domu. COVID-19 całkowicie wywrócił tę rzeczywistość do góry nogami, ponieważ z większości biur korporacyjnych, kin, ulic i sklepów wyziera pustka, a nasze biurka i sale konferencyjne zbierają kurz. Aby przybliżyć wpływ pracy z domu na przyjęcie i wykorzystanie usług w chmurze, firma McAfee zagregowała i zanonimizowała dane dotyczące wykorzystania chmury od ponad 30 milionów użytkowników McAfee® MVISION Cloud na całym świecie w okresie od stycznia do kwietnia 2020 r. Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczeństwo chmury, Zapobieganie utracie danych (DLP), Bezpieczeństwo poczty e-mail, Zapora sieciowa