Gigamon
flow-image

7 spostrzeżeń na temat dzisiejszych metod monitorowania i zarządzania siecią

Ten zasób został opublikowany przez Gigamon

Zarządzanie współczesnymi złożonymi sieciami nie jest łatwym zadaniem. Zespoły odpowiedzialne za operacje sieciowe muszą zmagać się z różnymi platformami oraz wieloma narzędziami monitorującymi i zabezpieczającymi, których zadaniem jest utrzymanie bezpieczeństwa i płynności działania sieci. Z jakimi trendami i wyzwaniami w zakresie monitorowania i zarządzania spotykają się dziś szefowie działów ds. IT i operacji sieciowych? Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczeństwo sieci, Bezpieczeństwo DNS, Zapora sieciowa, Systemy wykrywania i zapobiegania włamaniom do sieci komputerowych (IDPS), Mikrosegmentacja, Kontrola dostępu do sieci, Wykrywanie i reagowanie w sieci (NDR), Piaskownica sieci, Zarządzanie polityką bezpieczeństwa sieci (NSPM), Analiza ruchu sieciowego (NTA), Obwód zdefiniowany przez oprogramowanie (SDP), Jednolite zarządzanie zagrożeniami, Wirtualna Sieć Prywatna (VPN), Zero Trust Networking