Forcepoint
flow-image

Twoja droga do metodologii Zero Trust

Ten zasób został opublikowany przez Forcepoint

W świecie biznesu pozbawionym granic i zdominowanym przez pracę zdalną, znalezienie równowagi pomiędzy łatwą współpracą a bezpieczeństwem danych może stanowić nie lada wyzwanie. Użytkownicy i dane funkcjonują poza tradycyjnymi zabezpieczeniami IT, które domyślnie ufają osobom znajdującym się wewnątrz sieci. Z mantrą „Nigdy nie ufaj, zawsze sprawdzaj” i misją ochrony danych, metodologia Zero Trust odgrywa kluczową rolę w umożliwieniu organizacjom długoterminowego wsparcia pracy zdalnej. Ten przewodnik przedstawia paradygmat Zero Trust oraz to, czego należy szukać w rozwiązaniu typu Zero Trust. Pobierz ten e-book, aby dowiedzieć się: Jak praca zdalna wywraca do góry nogami krajobraz cyberbezpieczeństwa. Jak korzystanie z sieci VPN przez pracowników zdalnych stwarza tak wiele problemów. Filary nowoczesnego systemu Zero Trust: wyraźne przyznanie dostępu i bieżąca kontrola wykorzystania danych połączone z ciągłym monitorowaniem w celu potwierdzenia poziomu zaufania i ryzyka. Dlaczego podejście Zero Trust obdarzane jest obecnie tak wielką uwagą (np. przez SASE, NIST i innych)

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczeństwo chmury, Szyfrowanie, Bezpieczeństwo danych, Zapobieganie utracie danych (DLP), Antywirus, Zapora sieciowa, Mikrosegmentacja