eSentire
flow-image

MDR + IR: przepis na cyberodporność w krajobrazie ryzyka dwudziestego pierwszego wieku

Ten zasób został opublikowany przez eSentire

W dzisiejszym świecie musisz przechowywać i obsługiwać duże ilości danych klientów i pracowników, a także innych wrażliwych informacji, co prowadzi do bezprecedensowej potrzeby ochrony danych w celu zminimalizowania ryzyka cyberataków. Niezależnie od tego, jak silne są Twoje zabezpieczenia, jak potężna jest wykorzystywana przez Ciebie technologia lub jak solidne są procesy w Twojej organizacji, ochrona przed cyberatakami może i będzie zawodzić. Pobierz ten e-book Managed Detection and Response (Zarządzane wykrywanie i odpowiedź) oraz Incident Response (Odpowiedź na incydenty), aby dowiedzieć się więcej na następujące kwestie: Dlaczego konieczne jest wzbogacenie usług MDR o funkcjonalności kryminalistyki cyfrowej i reagowania na incydenty bezpieczeństwa. Czego należy szukać u dostawcy usług MDR. Dlaczego należy rozszerzyć możliwości procesów Zarządzanego wykrywania i odpowiedzi na cały cykl życia zdarzenia naruszenia bezpieczeństwa. Korzyści płynące z połączenia MDR i reagowania na incydenty. Co może się stać, jeśli nie posiadasz wiedzy z zakresu reagowania na incydenty. Na co zwrócić uwagę i jakie pytania zadać dostawcy usług reagowania na incydenty.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Kryminalistyczna cyfrowa, Reagowanie na incydenty, Analiza złośliwego oprogramowania, Zarządzane wykrywanie i reagowanie