eSentire
flow-image

Zarządzanie cyberbezpieczeństwem dla małych i średnich przedsiębiorstw

Ten zasób został opublikowany przez eSentire

Zbudowanie fundamentu umożliwiającego zarządzanie cyberbezpieczeństwem jest kluczowe. Krajobraz zagrożeń cybernetycznych stale się rozszerza, co wymaga od małych i średnich firm (SMB) dostosowania sposobu myślenia i ram czasowych. Małe i średnie przedsiębiorstwa nie mają takich samych zasobów w zakresie cyberbezpieczeństwa jak duże przedsiębiorstwa, dlatego zarządzanie ryzykiem cybernetycznym sprowadza się do podejmowania świadomych decyzji w celu zrównoważenia ryzyka i kosztów. Przeczytaj ten biuletyn informacyjny, aby zapoznać się z przewodnikiem budowania fundamentalnego zarządzania cyberbezpieczeństwem dla małej lub średniej firmy.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Reagowanie na incydenty, Zarządzane wykrywanie i reagowanie, Analiza zagrożeń, Szyfrowanie, Antywirus, Zapora sieciowa