Connectwise
flow-image

Tworzenie oferty narzędzi bezpieczeństwa dostawcy usług zarządzanych (MSP)

Ten zasób został opublikowany przez Connectwise

Jako od dostawcy usług zarządzanych (MSP), klienci oczekują od Ciebie zapewnienia bezpieczeństwa ich sieci. Ale jak podchodzisz do swojej oferty narzędzi gwarantujących bezpieczeństwo? Czy posiadasz ugruntowane usługi standardowe? Czy dodajesz nowe oferty, nie informując o tym swoich klientów? Czy klienci rozumieją, co dokładnie obejmuje ich współpraca z Tobą? Wraz z rozwojem cyberbezpieczeństwa, odpowiedź na te pytania może stać się trudniejsza, ale nie musisz udzielać jej robić samodzielnie. W tym przewodniku, zatytułowanym Budowanie oferty bezpieczeństwa MSP, wzięliśmy pod uwagę rady ekspertów z branży: Jak prowadzić rozmowy oparte na ryzyku. Jak ochronić własny dom. Jak ocenić swoje słabe strony w zakresie bezpieczeństwa. Jak zbudować, opakować i wycenić swoją ofertę.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Analiza zagrożeń, Poufność, Szyfrowanie, Bezpieczeństwo danych, Antywirus, Szyfrowanie wiadomości e-mail, Zapora sieciowa, Kontrola dostępu do sieci, Monitorowanie darknetu