Checkpoint
flow-image

Raport o bezpieczeństwie w chmurze za rok 2022

Ten zasób został opublikowany przez Checkpoint

Adopcja chmury jest coraz powszechniejsza w organizacjach, które jednocześnie decydują się na adopcję procesów zwinnego budowania oprogramowania. Podczas gdy dostrzegają one ogromne korzyści w zakresie efektywności kosztowej i elastyczności, budowanie bezpieczeństwa w całym cyklu życia oprogramowania okazuje się trudne, ze względu na zwiększoną liczbę błędnych konfiguracji wynikających z błędów użytkowników. W chwili obecnej proces uczenia się środowiska DevSecOps jest długotrwały i skomplikowany, a organizacje mają problemy ze znalezieniem odpowiednich ekspertów, którzy wypełnią tę lukę w wiedzy. Pobierz ten raport, aby pomóc w zabezpieczeniu organizacji przed ewoluującymi zagrożeniami.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczeństwo chmury, Zgodność z przepisami w chmurze, Szyfrowanie, Zapora sieciowa, Mikrosegmentacja