Cato Networks
flow-image

Dlaczego zdalny dostęp powinien być projektem współpracy zespołów ds. sieci i bezpieczeństwa

Ten zasób został opublikowany przez Cato Networks

Siła robocza w czasach po-pandemicznych ma hybrydowy charakter. Pracownicy potrzebują elastyczności, aby móc łączyć się z biura, domu i praktycznie z każdego innego miejsca. Podczas gdy odpowiedzialność za ułatwienie zdalnego dostępu spoczywa zwykle na zespole ds. połączeń sieciowych, jego znaczący wpływ na bezpieczeństwo przedsiębiorstwa sprawia, że jest to również główny problem dla zespołu ds. bezpieczeństwa. Przeczytaj ten dokument, aby lepiej zrozumieć następujące kwestie: dlaczego zdalny dostęp to coś więcej niż tylko uwierzytelnianie; większe implikacje zdalnego dostępu w zakresie bezpieczeństwa; dlaczego zdalny dostęp to „wysiłek zespołowy” zespołów ds. połączeń sieciowych i bezpieczeństwa. Jak Cato pomaga chronić przedsiębiorstwo przed zagrożeniami związanymi z chmurą.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczny dostęp do usług brzegowych (SASE), Zarządzane wykrywanie i reagowanie, Bezpieczeństwo sieci, Zapora sieciowa