Carbonite
flow-image

10 powodów, dla których warto tworzyć kopie zapasowe danych usługi M365

Ten zasób został opublikowany przez Carbonite

Organizacje biznesowe, które korzystają z usługi Microsoft 365, nadal są odpowiedzialne za zapewnienie użytkownikom końcowym zgodności z zasadami bezpieczeństwa danych i ich archiwizacji zgodnie z systemami zachowania zgodności obowiązującymi w ich organizacjach. W związku z tym organizacje powinny tworzyć kopie zapasowe danych w chmurze Microsoft tak samo, jak w przypadku danych archiwizowanych lokalnie. Poznaj 10 powodów, dla których jest to konieczne.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Bezpieczeństwo chmury, Bezpieczeństwo API, Broker zabezpieczeń dostępu do chmury (CASB), Zgodność z przepisami w chmurze, Bezpieczeństwo danych w chmurze, Łagodzenie skutków DDoS w chmurze, Bezpieczeństwo krawędzi chmury, Bezpieczeństwo plików w chmurze, Zarządzanie stanem bezpieczeństwa w chmurze (CSPM), Ochrona obciążenia w chmurze, Rozszerzone wykrywanie i reagowanie (XDR), Bezpieczny dostęp do usług brzegowych (SASE), Service Mesh, Bezpieczeństwo danych